KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13581166
nr 1358 1166
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
"Perspective japonaise". Signerad, 31x22 cm, tusch på papper, 31x22 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:09:02
31/10 19:52:54
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd